Niezmiennie od lat, Naszym Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne w zakresie doboru urządzeń technicznych systemów zabezpieczeń, ich instalacji i uruchomienia, a także późniejszej eksploatacji i serwisu.

Nasz zespół to wykwalifikowani technicy w zakresie:

• Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu,
• Telewizji Przemysłowej,
• Systemów Kontroli Dostępu,
• Systemów Sygnalizacji Przeciwpożarowej,
• Dźwiękowych Systemów Ostrzegania i Nagłośnienia,
• Systemów Oddymiania,
• Systemów Wideodomofonowych i Interkomowych.

Ponadto w jego skład wchodzą doświadczeni pracownicy Działu Reklamacji i Serwisu.


DZIAŁ TECHNICZNY

Dział Techniczny tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie systemów technicznej ochrony mienia. To zespół fachowców, którzy udzielają merytorycznego i praktycznego wsparcia Klientom:

► Organizujemy szkolenia techniczne, które pozwalają poznać nowe produkty pojawiające się na rynku, podnieść kwalifikacje zawodowe, uzyskać certyfikaty. Prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie zabezpieczeń i dedykowane dla użytkowników początkujących, jak i zaawansowanych.

► Odpowiadamy na każde, nawet najtrudniejsze pytania Klientów i rozwiązujemy każdą zagadkę techniczną.

► Pomagamy w wyborze urządzeń adekwatnych do projektowanych systemów zabezpieczenia i odpowiadających wymaganiom Klienta Ostatecznego.

► Wspieramy podczas uruchamiania i konfiguracji zakupionego w Janex International sprzętu.

► Oferujemy pomoc zdalną poprzez Program TeamViewer QuickSupport do zdalnej pomocy technicznej [kliknij tutaj]

Krzysztof Kowalczyk

Specjalista ds. Technicznych


Absolwent Politechniki Warszawskiej. Specjalista w dziedzinie SSP oraz DSO. Od 2004 roku związany z firmą Janex International Sp. z o.o. Autoryzowany Trener w zakresie Systemów Sygnalizacji Pożaru oraz Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych Bosch Security and Safety Systems. Instalatorzy cenią go za wiedzę i profesjonalne podejście do klienta.

tel.: 22 863-63-53 wew. #222
kom: 698 853 775
e-mail: krzysztof.kowalczyk@janexint.com.pl

Robert Mech

Specjalista ds. Technicznych


Specjalista w dziedzinie systemów SSWiN w szczególności marki: Bosch, Risco, Satel, telewizji przemysłowej marki Evos, Dahua, Hikvision, kontroli dostępu marki Roger oraz wideodomofonów Dahua i Hikvision. Z firmą Janex International związany od wielu lat. Autoryzowany Trener w zakresie Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu Bosch Security and Safety Systems.

tel.: 22 863-63-53 wew. #223
kom: 606 219 859
e-mail: robert.mech@janexint.com.pl

Mateusz Nadolny

Specjalista ds. Technicznych


Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej (specjalizacja Inżynieria Systemów Bezpieczeństwa). W firmie Janex International kontynuuje przygodę w branży zabezpieczeń. Stale doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę. Systemy takich marek jak HikVision, Dahua czy Satel nie są mu obce.

tel.: 22 863-63-53 wew. #221
kom: 697 365 728
e-mail: mateusz.nadolny@janexint.com.pl

Adam Janiak

Specjalista ds. Technicznych


Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej (specjalizacja Inżynieria Systemów Bezpieczeństwa). Specjalizuje się w systemach bezpieczeństwa firmy Bosch. Udziela wsparcia również w zakresie telewizji przemysłowej Hikvision oraz Dahua. Autoryzowany trener w zakresie Systemów Sygnalizacji Pożaru Bosch Security and Safety Systems.

tel.: 22 863-63-53 wew. #228
kom: 884 156 847
e-mail: adam.janiak@janexint.com.pl


DZIAŁ REKLAMACJI

Dział Reklamacji to zespół sumiennych pracowników, błyskawicznie reagujących na wszelkie zgłoszenia ze strony Klientów. Z ich pomocą możesz dokonać reklamacji lub zwrotu zakupionego w Janex International sprzętu, sprawdzić status swojego zgłoszenia serwisowego.

W celu usprawnienia pracy Działu Reklamacji zachęcamy do korzystania z formularza reklamacji .


DZIAŁ SERWISU

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę posprzedażową, w tym wsparcie serwisowe. Każdy Klient może skorzystać z usług serwisowych w ramach gwarancji sprzętu zakupionego w Janex International, a także usług pogwarancyjnych. Nasi pracownicy Działu Serwisu posiadają wieloletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu oferowanych przez firmę systemów zabezpieczeń. Pracują sprawnie i rzetelnie, poradzą sobie z każdym problemem.

30 lat doświadczenia na rynku zabezpieczeń - zaufaj Nam!

 
 

Dział handlowy i sprzedaży

tel: 22 863-63-53
wew. 1

SKONTAKTUJ SIĘ

Wsparcie techniczne

tel: 22 863-63-53
wew. 2

SKONTAKTUJ SIĘ

Realizacja projektów

tel: 22 863-63-53
wew. 4

SKONTAKTUJ SIĘ

Dział handlowy i sprzedaży

tel: 22 863-63-53
wew. 1

SKONTAKTUJ SIĘ

Wsparcie techniczne

tel: 22 863-63-53
wew. 2

SKONTAKTUJ SIĘ

Realizacja projektów

tel: 22 863-63-53
wew. 4

SKONTAKTUJ SIĘ
Janex B2B GO!