Historia firmy... i dziś

Historia firmy Janex International Sp. z o.o. rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to Jan Mróz z Joanną Zawadzką - Mróz założyli w Radomiu spółkę specjalizującą się w sprzedaży systemów alarmowych. Firma zaczęła rozszerzać swój asortyment i zasięg działania. W 1994 roku Właściciele postanowili przenieść swoją działalność do Warszawy. W 2000 roku nastąpiło otwarcie nowej siedziby Janex International Sp. z o.o. przy ul. Płomyka 2 w Warszawie. Firma sukcesywnie powiększała swój asortyment. W 2012 roku Prezesem spółki została Justyna Kawacz – Matysiak, która wraz z zespołem dynamicznie rozbudowuje i unowocześnia firmę. W latach 2015-2016 powstał funkcjonalny magazyn, została przeprowadzona modernizacja pomieszczeń biurowych oraz dokonano otwarcia nowoczesnego działu obsługi klienta wraz z komfortowym, przestronnym i odpowiadającym najwyższym wymaganiom klientów salonem sprzedaży.

Dział Handlowy

Dział Handlowy działa prężnie na terenie całego kraju budując silną sieć sprzedaży oraz dbając o relacje z Klientami. Opiekunowie handlowi reagują na wszelkie potrzeby lub wątpliwości ze strony Klientów oraz biorą aktywny udział na każdym etapie współpracy handlowej. Pracownicy działu nieustannie doskonalą wiedzę na licznych szkoleniach organizowanych przez Dział Techniczny, jak również przez naszych Partnerów Handlowych. Doskonała znajomość asortymentu firmy przekłada się na sprawne i trafne dostosowanie oferty do potrzeb każdego Klienta.

Dział Wsparcia i Realizacji Projektów

Dział Wsparcia i Realizacji Projektów posiada ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności koordynowania zadań, które są niezbędne w projektowaniu profesjonalnych systemów zabezpieczeń. Nasi pracownicy mają do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia do tworzenia dokumentacji projektowej, symulacji działania systemów i wykonywania profesjonalnych pomiarów kontrolnych. Dział jest solidnym wsparciem dla projektantów i integratorów, a każde zlecenie realizuje na najwyższym poziomie dostosowując projekt do indywidualnych potrzeb Klienta, co potwierdza długa lista referencji.

Dział Techniczny

Dział Techniczny tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie systemów technicznej ochrony mienia. Nasi technicy udzielają wsparcia w zakresie doradztwa i koncepcji systemów zabezpieczeń, konfiguracji i doboru sprzętu do potrzeb obiektu oraz uruchomień i audytów. Liczne certyfikaty i tytuły trenerów potwierdzają bogatą wiedzę pracowników tego działu, którą chętnie i z entuzjazmem przekazują Klientom podczas licznych szkoleń, warsztatów i prezentacji.

Logistyka i Magazyn

Dział Logistyki to dobrze zorganizowany i zaopatrzony magazyn, gwarancja najlepszych cen dla naszych Klientów oraz szybka i terminowa realizacja zamówień. Doświadczenie oraz kształtowany przez lata system pracy umożliwiają fachową obsługę Klienta. Logistyka i Magazyn ściśle współpracują z Działami Handlowym oraz Projektowym, stale monitorując oczekiwania Klientów w celu ich efektywnej realizacji.

Dział Administracji

Dział Administracji gwarantuje efektywną organizację pracy firmy wewnątrz jej struktur oraz w komunikacji z podmiotami zewnętrznymi. Zapewnia odpowiedni obieg dokumentacji przedsiębiorstwa i czuwa nad sprawnym rozwojem firmy. Wszechstronność i elastyczność pracowników tego działu stwarza doskonałe warunki dla funkcjonowania pozostałych działów firmy.

Janex B2B GO!