ROGER jest firmą założona w 1990 roku, której przedmiotem działalności jest projektowanie oraz produkowanie urządzeń elektronicznych z branży zabezpieczeń. Firma wyspecjalizowana jest w systemach kontroli dostępu.
ROGER_logo

Oferta ROGER

Urządzenia ROGER produkowane są z wykorzystaniem komponentów pochodzących od renomowanych dostawców i dystrybuowane w sieci stałych odbiorców na terenie kraju, ale również w krajach Europy i Azji.

Głównym obszarem oferty są rozwiązania w zakresie kontroli dostępu, które charakteryzuje różny stopień skomplikowania i funkcjonalności. W tej kategorii oferowane są zamki szyfrowe, czytniki kart zbliżeniowych, czy kontrolery dostępu dostosowane zarówno do pracy autonomicznej jak i w systemie sieciowym kontroli dostępu RACS.

Janex International - Oficjalny Partner ROGER

Firma Janex International oferuje szeroką gamę produktów marki ROGER w której wyróżnić można między innymi elementy systemów:

Kontroli dostępu – system RACS 4 i RACS 5: kontrolery przejścia, czytniki zbliżeniowe, moduły dodatkowe, zasilacze, obudowy, akcesoria,
Rejestracji czasu pracy: RCP Master - program do analizy czasu pracy, terminale RCP, transpondery zbliżeniowe,
Rejestracji pracy wartowników,
Zarządzania kluczami: elektroniczne depozytory kluczy,
Automatyki hotelowej.

Warsztaty techniczne z Janex i ROGER

Firma Janex International wraz z ekspertami ROGER gwarantuje profesjonalne wsparcie w doborze, konfiguracji i użytkowaniu urządzeń ROGER i dedykowanego oprogramowania. Organizowane są ponadto szkolenia techniczne z zakresu oferowanych rozwiązań.

Jeszcze dziś zarejestruj się na platformie B2B GO!
i kupuj w atrakcyjnych cenach!

Janex B2B GO!