OPTEX GROUP jest globalnym dostawcą urządzeń zabezpieczeń, należącym do japońskiego koncernu technologicznego OPTEX CO LTD. Priorytetem firmy jest stały rozwój i tworzenie innowacyjnych rozwiązań, przyjaznych użytkownikom i zapewniających im pełne poczucie bezpieczeństwa. Reagując na potrzeby klientów oferuje wysokiej technologii produkty o szerokim zastosowaniu, przede wszystkim wykorzystywane w biurach, sklepach, przemyśle i domach prywatnych.
OPTEX_logo

Oferta OPTEX

OPTEX to nowoczesne wewnętrzne czujki wykrywające intruza i zapewniające bezpieczeństwo wewnątrz budynków.
Zachęcamy również do zwrócenia szczególnej uwagi na unikalne modele dozoru strefy zewnętrznej, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta ze względu na ich różnorodność i szerokie zastosowanie. Dają one możliwość konfiguracji, która zapewni optymalny poziom zabezpieczeń dostosowany do warunków panujących w strzeżonym obiekcie.

Janex International - Autoryzowany Dystrybutor OPTEX

Firma Janex jest oficjalnym partnerem OPTEX i oferuje szeroką gamę produktów marki obejmującą rozwiązania wewnętrznej i zewnętrznej ochrony mienia. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi czujkami ruchu i barierami podczerwieni tego wiodącego producenta niezawodnych technologii detekcji.


Warsztaty techniczne z Janex i OPTEX

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników zapewniamy pełne wsparcie techniczne, projektowe, doradztwo produktowe i szkolenia z zakresu systemów sygnalizacji włamania i napadu, również w oparciu o produkty firmy OPTEX.

Jeszcze dziś zarejestruj się na platformie B2B GO!
i kupuj w atrakcyjnych cenach!

Janex B2B GO!