AG Neovo to jeden ze światowych dostawców wyświetlaczy. Firma została założona w 1999 roku. Jej główna siedziba znajduje się w Tajpej na Tajwanie, a biura sprzedaży rozsiane są w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

Nazwa marki wywodzi się od greckich słów Neo i Vo, które można tłumaczyć jako Nowa wizja. AG Neovo była jedną z pierwszych firm przemysłowych, która przewidziała zwiększenie możliwości dla urządzeń wyświetlania.

Głównym zadaniem firmy jest konstruowanie urządzeń wyświetlania, spełniających funkcjonalne i estetyczne wymagania wielu użytkowników i środowisk publicznych.
Urządzenia marki AG Neovo uzyskały wiele wyróżnień, które są podkreśleniem ich doskonałej wydajności i unikalnej estetyki.
NEOVO_logo

Oferta NEOVO

AG Neovo w swojej ofercie posiada szereg nowoczesnych urządzeń, które cechują się wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym między innymi:

• Monitory do ochrony i nadzoru
• Ściany wideo
• Monitory wykorzystywane w medycynie
• Akcesoria montażowe

Janex International - Oficjalny Partner NEOVO

Oferowane przez Janex International produkty Neovo to innowacyjne monitory i wyświetlacze dotykowe wyróżniające się spośród innych i odznaczone wieloma nagrodami. Warto zaznaczyć, że wiele produktów firmy posiada ogromne możliwości i może działać w miejscach, gdzie sprawdzi się niewiele urządzeń innych marek.

Warsztaty techniczne z Janex i NEOVO

Janex International zapewnia dostęp do szerokiej oferty producenta, a także wparcie produktowe i techniczne ze strony naszych ekspertów. Będąc liderem w dziedzinie systemów monitoringu organizuje szkolenia z zakresu CCTV podczas których uczestnicy mają możliwość przetestowania m.in. wyświetlaczy Neovo.

Jeszcze dziś zarejestruj się na platformie B2B GO!
i kupuj w atrakcyjnych cenach!

Janex B2B GO!