JABLOTRON jest czeską firmą dostarczającą na rynek międzynarodowy innowacyjne rozwiązania z zakresu ochrony osób i mienia oraz inteligentnych budynków. Początkowo była to mała firma produkująca urządzenia elektroniczne, z czasem stała się jednym ze światowych liderów wśród producentów nowoczesnych systemów zabezpieczeń.

JABLOTRON_logo

Oferta JABLOTRON

JABLOTRON to przede wszystkim alarmy do mieszkań, domów, firm, czy obiektów przemysłowych. Zapewniają pełne bezpieczeństwo, a poza tym cieszą się przyjaznym dla użytkownika designem. Są to inteligentne urządzenia, ale łatwe w obsłudze, dzięki czemu obsłuży je nawet dziecko.

Szeroką ofertę systemów alarmowych i bezpieczeństwa domu oferowanych przez JABLOTRON stanowią m.in. rozwiązania:

• AZOR
• GRANNY
• OASIS
• JABLOTRON 100
• PROFI
• EYE2

Janex International - Oficjalny Partner JABLOTRON

Poza zaawansowanymi technologicznie systemami alarmowymi obejmującymi rozbudowane centrale, przewodowe i bezprzewodowe czujki i sygnalizatory oraz niezbędne akcesoria, producent oferuje również moduły sterowania automatyką budynków, które w połączeniu z aplikacją MyJABLOTRON pozwalają na zdalne sterowanie urządzeniami w domach, czy biurach.

Warsztaty techniczne z Janex i JABLOTRON

Janex International przy współpracy z firmą Teleconnections – oficjalnym importerem JABLOTRON, udziela pełnego wsparcia przy projektowaniu, montażu i konfiguracji systemów oraz oferuje bezpłatne wsparcie techniczne, również w formie organizowanych szkoleń.

Jeszcze dziś zarejestruj się na platformie B2B GO!
i kupuj w atrakcyjnych cenach!

Janex B2B GO!