INTROX to marka urządzeń CCTV wprowadzona przez firmę Janex International Sp z o.o., która dzięki wieloletniej obecności na rynku zdobyła duże uznanie wśród inwestorów i firm instalacyjnych. Na początku dostarczała kamery i rejestratory monitoringu analogowego, z czasem gama produktów objęła również systemy AHD oraz IP.
INTROX_logo

Janex International - wyłączny importer marki INTROX

Wśród produktów INTROX znajdują się sieciowe kamery kopułkowe, tubowe oraz kompaktowe, które współpracują z zaawansowanymi rejestratorami NVR tej marki. Ponadto INTROX to również system telewizji mobilnej.

Warsztaty techniczne z Janex i INTROX

Firma Janex International zaprasza na atrakcyjne szkolenia pozwalające zdobyć teoretyczną i praktyczną widzę z zakresu instalacji i obsługi profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej – CCTV. Warsztaty są okazją do podniesienia kwalifikacji zawodowych, ale także poznania oferty produktowej marki, co ułatwia później dobór odpowiednich urządzeń dla klienta. Prowadzone są przez specjalistów z danej dziedziny, którzy są gotowi odpowiedzieć na nawet najtrudniejsze pytania uczestników.

Jeszcze dziś zarejestruj się na platformie B2B GO!
i kupuj w atrakcyjnych cenach!

Janex B2B GO!
wróć na górę