HIKVISION (Hangzou Hikvision Digital Technology Co., Ltd.) to światowy lider w zakresie produktów i rozwiązań monitoringu wideo, którego główna siedziba umiejscowiona została w mieście Hangzou w Chinach.

Hikvision będąc firmą o międzynarodowym zasięgu posiada oddziały między innymi w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Kanada, Holandia, Włochy, Wielka Brytania, Singapur, Australia, Dubaj, Brazylia, RPA, a od czerwca 2014 roku również w Polsce (Warszawa).

Według rankingu Security ’50 Hikvision znajduje się w pierwszej trójce liderów branży zabezpieczeń.
HIKVISION_naglowek

Historia HIKVISION

Firma powstała w listopadzie 2001 roku i w galopującym tempie stała się przedsiębiorstwem globalnym.

Od samego początku głównym zadaniem Hikvision było dostarczanie produktów powiązanych z monitoringiem wizyjnym, w związku z czym jej oferta bazowała na rejestratorach analogowych, hybrydowych, HD-TVI, serwerach wideo, a także szerokiej gamie kamer stacjonarnych i obrotowych PTZ.

Ale systemy wizyjne to nie wszystko… Hikvision swojej rozbudowanej ofercie, zintegrowanym rozwiązaniom i ciągłemu oraz dynamicznemu rozwojowi w obszarze R&D zawdzięcza miano najszybciej rozwijającego się producenta branży security, czego jednoznacznym potwierdzeniem są stałe wzrosty przychodów.

Oferta HIKVISION

Hikvision to przede wszystkim systemy monitoringów wideo, w których skład wchodzą:

• Kamery Smart IP,
• Kamery analogowe HD,
• Kamery szybkoobrotowe PTZ,
• Rejestratory NVR i DVR,
• Oprogramowanie VMS,
• Kodery i dekodery.

Ponadto firma oferuje elementy:

kontroli dostępu – kontrolery, terminale, czytniki zbliżeniowe, zamki i przyciski wyjścia, programatory, karty dostępu;
systemów wideodomofonowych – panele zewnętrzne i wewnętrzne, centrale główne, dzwonki bezprzewodowe, interkomy;
systemów alarmowych – bezprzewodowe centrale alarmowe, przewodowe i bezprzewodowe detektory, sygnalizatory, akcesoria.

Urządzenie Hikvision są dostarczane i wykorzystywane w różnych sektorach rynku, m.in.:

• sprzedaż detaliczna,
• bankowość,
• finanse,
• transport,
• edukacja,
• administracja.

Rozwój HIKVISION

Hikvision wykazuje, że ok. 8% rocznych przychodów firmy przeznaczanych jest na rozwój i badania. Dzięki dogłębnemu zrozumieniu branży i inwestycji w rozwój przedsiębiorstwa marka stała się liderem w dziedzinie technologii na światowym rynku zabezpieczeń.

Janex International – Oficjalny Dystrybutor HIKVISION w Polsce

Hikvision to tysiące specjalistów, wykwalifikowana kadra pracowników gwarantująca pomoc w rozwiązywaniu problemów i stawianiu czoła indywidualnym potrzebom klienta.

Firma Janex International będąc oficjalnym dystrybutorem Hikvision w Polsce zapewnia kompleksową obsługę w zakresie produktów marki. Proponujemy wsparcie począwszy od doboru urządzeń i projektowania systemów bazujących na urządzeniach Hikvision, poprzez atrakcyjne ceny produktów, do pełnej pomocy technicznej na etapie przygotowania, instalacji, konfiguracji, obsługi i konserwacji systemów zabezpieczeń.

Warsztaty techniczne z Janex i Hikvision

Poza gruntownym wsparciem klienta w procesie decyzyjnym, produktowo-technicznym oraz sprzedażowym, proponujemy również warsztaty techniczne podczas których uczestnicy mają możliwość zdobycia wiedzy dotyczącej rozwiązań marki Hikvision, zapoznania się z wachlarzem produktów oraz nauki ich instalacji i konfiguracji.

Fachowa wiedza naszych ekspertów technicznych gwarantuje świetne przygotowanie do realizacji projektów od najmniejszych systemów wideo, SKD, SSWiN, czy wideodomofonowych po rozległe i zaawansowane instalacje zabezpieczeń.

Jeszcze dziś zarejestruj się na platformie B2B GO!
i kupuj w atrakcyjnych cenach!

Janex B2B GO!