EVOS to wysokiej jakości i niezawodne urządzenia wykorzystywane w celu zabezpieczenia osób i mienia. Marka została wprowadzona na rynek przez firmę Janex International Sp. z o.o. początkowo w oparciu o kamery i rejestratory do analogowych systemów CCTV. Wraz z postępem technicznym oferta została rozbudowana o produkty ochrony wizyjnej IP oraz technologię analogową wysokiej rozdzielczości AHD.

Asortyment marki EVOS jest stale udoskonalany i poszerzany zgodnie z panującymi w branży monitoringów trendami oraz wymaganiami klientów tak, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej.
EVOS_logo

Janex International - wyłączny importer marki EVOS

EVOS to kamery megapikselowe w obudowie kopułowej lub tubowej głównie w kolorze białym, ale dostępne są również wersje grafitowe. Poza tym oferta obejmuje również niezbędne do zbudowania systemu telewizji przemysłowej rejestratory, w tym modele mogące połączyć ze sobą obydwie technologie AHD i IP.

Warsztaty techniczne z Janex i EVOS

Firma Janex International zaprasza na atrakcyjne szkolenia pozwalające zdobyć teoretyczną i praktyczną widzę z zakresu instalacji i obsługi profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej – CCTV. Warsztaty są okazją do podniesienia kwalifikacji zawodowych, ale także poznania oferty produktowej marki, co ułatwia później dobór odpowiednich urządzeń dla klienta. Prowadzone są przez specjalistów z danej dziedziny, którzy są gotowi odpowiedzieć na nawet najtrudniejsze pytania uczestników.

Jeszcze dziś zarejestruj się na platformie B2B GO!
i kupuj w atrakcyjnych cenach!

Janex B2B GO!