EUROPOWER do seria akumulatorów bezobsługowych oferowanych przez firmę Emu Sp. z o.o. Sp. k. z Gdańska, będącą dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu magazynów energii, baterii, akumulatorów oraz ogniw do zasilania awaryjnego i pracy cyklicznej, a także odnawialnych źródeł energii.
EUROPOWER_logo

Oferta EUROPOWER w Janex International

Akumulatory kwasowo-ołowiowe EUROPOWER charakteryzuje najwyższa jakość. Przeznaczone są do pracy buforowej i cyklicznej w najbardziej wymagających aplikacjach, w systemach zasilania awaryjnego oraz systemach oświetlenia awaryjnego, w zasilaczach UPS, centrach danych, siłowniach telekomunikacyjnych, stacjach bazowych GSM, w systemach współpracujących z systemami odnawialnych źródeł energii, w urządzeniach medycznych, w branży energetycznej, kolejowej i wojskowej, oraz w innych aplikacjach, gdzie najważniejsza jest niezawodność i pewność zasilania.

W ofercie EUROPOWER znajduje się 120 modeli akumulatorów w technologii AGM oraz żelowej, NiMH, Li-ion oraz LiFePO4 o pojemności od 1,2 do 3000 [Ah], najdłuższej na rynku żywotności rzeczywistej oraz gwarancji nawet do 7 lat.

Szkolenia w Janex International

Janex International będąc liderem na rynku profesjonalnych systemów zabezpieczeń osób i mienia, zapewnia dostępność towaru, pomoc techniczną oraz doradztwo produktowe, a jednocześnie zaprasza na szkolenia z oferowanych systemów prowadzone przez ekspertów z branży.

Jeszcze dziś zarejestruj się na platformie B2B GO!
i kupuj w atrakcyjnych cenach!

Janex B2B GO!