CAMSAT to jeden z wiodących producentów bezprzewodowych systemów transmisji sygnału video oraz danych pracujących w wolnym paśmie radiowym 5GHz.
Firma oferuje szeroką gamę produktów od analogowych, poprzez cyfrowe, aż po systemy IP, które z powodzeniem zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.
CAMSAT_logo

Misja CAMSAT

Misją firmy jest tworzenie nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań w zakresie urządzeń i technologii bezprzewodowych oraz dystrybucja systemów CCTV. CAMSAT zajmuje się również projektowaniem i dostarczaniem niestandardowych rozwiązań na specjalne zamówienie klientów. Produkty wykazują najwyższy poziom techniczny dzięki wysoko wykwalifikowanej grupie specjalistów.

Każdy oferowany przez CAMSAT system jest dostosowany do efektywnej transmisji nawet w silnie zakłóconym środowisku przemysłowym. Systemy transmisyjne nadają się do praktycznie każdego wymagającego systemu monitoringu wizyjnego. Przesyłanie wideo i danych z wykorzystaniem zestawów bezprzewodowych CAMSAT, umożliwia oszczędzić koszty montażu systemu monitoringu. Poza tym warto zwrócić uwagę na ograniczenie czasu, który jest potrzebny do realizacji monitoringu oraz mniejszych zniszczeń w infrastrukturze zabezpieczanych obiektów, w porównaniu do instalacji przewodowych.

Oferta CAMSAT

W szerokiej ofercie urządzeń transmisyjnych CAMSAT możemy znaleźć między innymi:

• bezprzewodowe analogowe systemy transmisji sygnału video 5.8GHz
• bezprzewodowe cyfrowe systemy kodowanej transmisji sygnału video 5.2GHz (OFDM; WIMAX)
• bezprzewodowe cyfrowe systemy kodowanej transmisji sygnału video TV HD 5.2GHz
• bezprzewodowe cyfrowe systemy kodowanej transmisji sygnału video oraz danych dla kamer IP HD5.6GHz
• bezprzewodowe systemy kodowanej transmisji danych oraz sterowania 869MHz

Każdy produkt wykazuje doskonałe parametry techniczne i wysokie standardy jakości. Podczas produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości komponenty i surowce. Za niezawodność, trwałość i estetykę oferowanych towarów odpowiada również zaawansowany poziom stosowanych technologii.

Janex International - Autoryzowany Dystrybutor CAMSAT

Firma Janex International oferuje produkty marki CAMSAT dedykowane do bezprzewodowej transmisji danych i kompatybilne z urządzeniami CCTV pozostałych marek.

Warsztaty techniczne z Janex i CAMSAT

Janex International gwarantuje dostęp do szerokiej oferty producenta, a także wparcie produktowo-techniczne ze strony naszych specjalistów. Jako lider w dziedzinie systemów telewizji przemysłowej organizuje szkolenia z zakresu CCTV, podczas których istnieje również możliwość konsultacji w kwestiach transmisji bezprzewodowej z wykorzystaniem produktów CAMSAT.

Jeszcze dziś zarejestruj się na platformie B2B GO!
i kupuj w atrakcyjnych cenach!

Janex B2B GO!