ACUMAX do seria akumulatorów bezobsługowych oferowanych przez firmę Emu Sp. z o.o. Sp. k. z Gdańska, będącą dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu magazynów energii, baterii, akumulatorów oraz ogniw do zasilania awaryjnego i pracy cyklicznej, a także odnawialnych źródeł energii.
ACUMAX_logo

Oferta ACUMAX w Janex International

Do serii ACUMAX® należą szczelne i bezobsługowe akumulatory ołowiowo-kwasowe oraz ogniwa wykonane w technologii AGM i żelowej. Produkty charakteryzuje długa żywotność projektowana, mieszcząca się w zakresie od 6 do 12 lat.

Pojemności oferowanych akumulatorów (szeroka gama ponad 68 modeli) wynoszą od 0,8 aż do 3000 [Ah] dla monobloków 2/6/12 V. Wykorzystywane są w systemach wymagających bezprzerwowego zasilania, takich jak systemy zasilania lub oświetlenia awaryjnego, urządzenia typu UPS, a poza tym w systemach alarmowych i przeciwpożarowych, siłowniach i centralach telekomunikacyjnych oraz urządzeniach przenośnych.

Szkolenia w Janex International

Janex International będąc liderem na rynku profesjonalnych systemów zabezpieczeń osób i mienia, zapewnia dostępność towaru, pomoc techniczną oraz doradztwo produktowe, a jednocześnie zaprasza na szkolenia z oferowanych systemów prowadzone przez ekspertów z branży.

Jeszcze dziś zarejestruj się na platformie B2B GO!
i kupuj w atrakcyjnych cenach!

Janex B2B GO!