30 marca 2021

Dobór kamer IP Dahua Technology

30 grudnia 2020

Monitoring IP Hikvision

2 kwietnia 2020

RTMP

Przedstawiamy kamery marki Dahua, umożliwiające strumieniowanie na serwis Youtube. Oczywiście specjalnie dla Was również przygotowaliśmy instrukcję krok po kroku, jak uruchomić transmisję.
10 lutego 2020

Jak monitorować wysypiska śmieci?

Dział Techniczny firmy Janex International ? tym razem postanowił się zmierzyć z gorącym tematem systemów monitoringu przeznaczonych do obserwacji składowisk odpadów.
28 maja 2019

Jak skompletować i złożyć FPA 5000?

9 maja 2019

Risco Cloud – funkcjonalna i bezpieczna chmura

Szukasz systemu alarmowego, który na bieżąco wyśle Ci informacje o stanie systemu? W tym poście przybliżymy Wam chmurę Risco, która jest stale rozwijana i wzbogacana o nowe funkcjonalności.
18 kwietnia 2019
oddymianie AFG

5 błędów w systemie oddymiania

Wykonujesz systemy oddymiania? Sprawdź, czy robisz to dobrze! Zapoznaj się z krótkim artykułem dotyczącym najczęściej popełnianych błędów, który został przygotowany przez specjalistę ds. technicznych z firmy AFG.
17 grudnia 2018

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

Usiąść na fotelu  przy kominku,z kubkiem gorącej herbaty bądź grzanego wina, z dobrą książka… – brzmi jak idealny plan na długie, zimowe wieczory…? Niestety takie scenariusze potrafią mieć tragiczne zakończenie. Co za tym stoi? Cichy zabójca – CZAD.
Janex B2B GO!